Bilgilerimin, Benim Filom tarafından kullanılmasına izin veriyorum.

MAKİNALARIMIZ

Benim Filom üyeleri; 3 tipte 100'den fazla makina ve ataşmanlardan oluşan Benim Filom'un dev filosunu, ister operatörlü ister operatörsüz olarak kendi filoları gibi kullanabiliyorlar. Kazıcı Yükleyici, Mini Ekskavatör (5 tona kadar) ve Mini Yükleyiciler şantiyede ihtiyacınız olabilecek ataşmanlarıyla istediğiniz zaman istediğiniz yerde işlerinizi layıkıyla tamamlamak üzere hizmetinizde. Benim Filom, İstanbul’un tamamında ihtiyaç duyduğunuz tüm küçük iş makinası hizmetlerini profesyonel bir iş ortağınız olarak veriyor.

CAT Kazıcı Yükleyici
Kazıcı Yükleyici - (Beko Loder)

Temel, kanal, yol gibi kazı ve dolgu; toprak, hafriyat, inşaat atığı ile forklift çatalı gerektiren yükleme ve indirme; beton kırımı ve çevre düzenleme gibi işlerde CAT marka yüksek verimli Beko Loderlerimiz ve işinin ehli operatörlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Kış aylarında hayatı olumsuz yönde etkileyen kar yağışlarında yolları temizleyerek sorunsuz bir hizmet sağlar. CAT 428F2 ve 432F2 modellerimiz ile güçlü, hızlı ve ekonomik iş ortağınız olarak tüm bekoloderlerimiz İstanbul’daki şantiyelerinizde hizmete hazır.

Detaylı Bilgi
CAT Mini Ekskavatör
MİNİ EKSKAVATÖR

Büyük ekskavatörün giremeyeceği dar inşaat alanlarında, duvar yıkımı, beton kırımı ve kazımı, zemine uyguladığı düşük kuvvet sayesinde toprağa zarar vermeden her türlü bahçe düzenleme ve peyzaj işlerinde kullanılabilir. 1.7 ton, 2.7 ton, 3.5 ton ve 5 ton tonaj alternatifleriyle ve hidrolik kırıcı ataşmanı seçeneğiyle güçlü CAT mini ekskavatörler işinin ehli operatörleri ile hizmetinizde.

Detaylı Bilgi
CAT Mini Yükleyici
Mini Yükleyici

Dar inşaat alanlarında insan gücüyle zaman alacak ve efor sarf edeceğiniz işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Dar alanlarda kanal kapama, peyzaj, çevre düzenlemesi, inşaat atığı toplama ve yükleme, çakıl kum toprak gibi malzeme serimi, toprağın düzeltilmesi, temelin kum ve çakıl ile doldurması, forklift çatalı gerektiren yükleme ve indirme, süpürge ataşmanı ile yol temizliği gibi işlerde vazgeçilmez yardımcınız. Bunların yanında kış aylarında ulaşım kolaylığı ve güvenliğiniz için kar küreme yaparak sorunsuz bir hizmet sağlar. Paletli ve lastikli seçeneklerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an işinin ehli operatörleri ile hizmetinizde.

Detaylı Bilgi
HİZMET BÖLGELERİ