Makinaya mı ihtiyacınız var? İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.

KAMPANYA DETAYLARI
Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanyadan üyelik paketi satın almış ve paketinde saat kullanım hakkı bulunan tüm üyelerimiz vadesi geçmiş herhangi bir borçları bulunmaması durumunda faydalanabilir. Yeni üyelerin ise ön ödemelerini yaptıktan sonra en az 1 iş emri talebinde bulunduktan sonra kampanyaya katılım hakkı bulunmaktadır. Benim Filom katılım şartlarını değiştirme hakkını elinde tutar.

Kampanya sadece İstanbul da mı geçerli?

Kampanya Türkiye’deki AutoMatic sistemi bulunan tüm Petrol Ofisi istasyonlarında geçerlidir.

Kampanya ne zamana kadar geçelidir?

Kampanyanın belirlenmiş bir geçerlilik süresi bulunmamaktadır. Benim Filom gerekli görmesi durumunda kampanyayı tamamen kaldırabileceği gibi katılım ve kullanım koşullarını da dilediği şekilde ve dilediği zaman değiştirebilir.

Kampanya tüm akaryakıt istasyonlarında mı geçerli?

Petrol Ofisi’nin AutoMatic sistemi bulunan tüm istasyonlarında geçerlidir.

Kampanya sadece sizden kiraladığım makinalarda mı geçerli?

Hayır. Kampanya sizin iş ortağımız Point Akaryakıt’a bildirdiğiniz tüm makine, kamyon ve araçlarınızda geçerlidir.

Kendi iş makinalarım haricinde kampanya tanımlayabiliyor muyum, mesela arabamda?

Evet, Benim Filom üyesi olan şirketiniz (şahıs şirketi veya ticari şirket) adına kayıtlı bulunan tüm makine, kamyon, binek araç, şantiye aracı, kamyon ve mazotla çalışan tüm araçlarınızda bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

İndirim ve ödeme koşulları tek çeşit mi yoksa isteğime göre farklı seçenekler var mı?

Ödeme, vade ve teminat konularında esnek çözümlerle kampanyadan faydalanmak mümkün olacaktır. Kampanya kapsamında, ödeme şekli ve vadesine göre değişen oranlarda indirimler sağlanmaktadır.

İndirim sadece motorinde mi geçerli?

Dizel ve Benzin akaryakıt çeşitlerinin tümünde geçerlidir.

DBS yapmak zorunda mıyım?

Hayır. Automatic sistemi ile indirim almanın yöntemlerinden biri DBS yaptırmaktır. Peşin çalışmak sureti ile Automatic sistemine girilebilir ya da Logistic Card indirimlerinden faydalanabilinir.

Automatic nedir?

PO AutoMatic Filo Yönetimi ile sisteme kayıtlı araçlarınız, AutoMatic sistemi bulunan tüm Petrol Ofisi istasyonlarında önceden tanımlanan limitlere uygun olarak, istasyonda ücret ödemeden yakıt alabilecek. PO AutoMatic, akaryakıt tüketimlerinizi istenilen limitler dâhilinde ve gelişmiş otomasyon altyapısı sayesinde %100 kontrolünü sağlayabilen bir Filo Yönetim Sistemidir. Araçlara monte edilerek otomatik olarak tanımlanan indirimin gerçekleşmesini sağlar.

Mazot ödemelerini nasıl ve kime yapacağım?

Point Akaryakıt bu kampanyada Benim Filom’un iş ortağıdır. Sözleşmeler Point Akaryakıt ile üyelerimiz arasında gerçekleşecektir.

Benim Filom üyeliğim devam etmiyorsa kampanyadan faydalanabilir miyim?

Kampanyadan sadece üyelik paketi satın almış ve paketinde saat kullanım hakkı bulunan üyelerimiz faydalanabilir.

Borcum var, kampanyadan faydalanabilir miyim?

Vadesi geçmiş borcu bulunan üyeler kampanyadan faydalanamaz.

Yeni üye oldum nasıl faydalanacağım?

Üyelik ön bedelini yatırmanız ve en az bir kere fatura oluşturmanız gerekmektedir. Bu koşulları sağladıktan sonra 08502105600 ı arayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Çağrı merkezimiz bilgilerinizi program iş ortağımız Point Akaryakıt’a verecek ve Point Akaryakıt tarafınıza ulaşıp operasyonel süreci yönetecektir.

Araçlarıma ya da makinalarıma bu sistem nasıl konulacak? Tüm araç ve makinaları bir yere mi toplamam lazım?

Kampanya iş ortağımız Point Akaryakıt yetkili Petrol Ofisi Automatic distribütörüdür. Bu sebeple hem hukuksal yetkinlik hem de operasyonel tecrübeleri sebebiyle kendilerinin liderliğinde operasyon sürecektir. Kendileri ile size uygun olan yöntem telefonda anlaşılacak ve kurumlar gerçekleştirilecektir.

Benim CAT makinam var. Ben bu indirimden faydalanamaz mıyım?

Kampanyadan sadece Benim Filom üyeleri faydalanabilir.

Mazot alımında litre sınırı var mı?

Hayır. Herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Ancak, Benim Filom gerekli görmesi durumunda kampanyayı tamamen kaldırabileceği gibi katılım ve kullanım koşullarını da dilediği şekilde ve dilediği zaman değiştirebilir.

Point Akaryakıt ne? Neden direk Petrol Ofisi ile çalışmıyoruz?

Point Akaryakıt yetkili Petrol Ofisi Automatic distribütörüdür. Petrol Ofisi adına bu kampanyadaki indirim oranını sağlamak ve operasyonu sorunsuz yürütmekle ilgili yetkilendirilmiştir.

İndirim oranları sabit mi? Bir ay sonra farklı bir indirim olabilir mi?

Akaryakıt piyasası devlet tarafından belirlenen kar marjları ile çalışmaktadır. Belirlenen marjlar ve maliyetlerdeki değişiklikler, kampanya indirim oranlarında değişiklik yapılmasını gerekli kılabilir. Bu nedenle, Benim Filom kampanyayı tamamen kaldırabileceği gibi katılım ve kullanım koşullarını da dilediği şekilde ve dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.